Як суди святкують дні адміністративної юстиції

Як суди святкують дні адміністративної юстиції

Цьогоріч відзначаємо шістнадцяту річницю з дня ухвалення Кодексу адміністративного судочинства України. 6 липня 2005 року  Верховною Радою України було прийнято Кодекс адміністративного судочинства України, що набрав чинності з 1 вересня цього ж року. Саме цей нормативно-правовий акт став поштовхом до початку діяльності адміністративних судів і до розвитку системи адміністративних судів. І найголовніше, став тим інструментом, який сприяє захисту прав, свобод та інтересів людини і громадянина у нашій державі.

Дуже важливо розповідати людям про суд. Особливо, якщо мова йде про адмін’юстицію, адже це наймолодша галузь права. Всі суди відзначають дні адміністративної юстиції по-своєму, проте деякі підходять до святкування не лише креативно, а і з просвітницькою метою.

Приміром, таке дійство відбувалось на святковій нараді в Сьомому апеляційному адміністративному суді міста Вінниця. Окрім урочистих привітань, працівники Сьомого апеляційного адміністративного суду отримали заряд позитиву. Родзинкою заходу стала театральна сценка за участю дітей суддів та працівників апарату суду.

Казкова містерія супроводжувалася перевтіленням дітей у тваринок, які також мають конфліктні ситуації і як у демократичному суспільстві вирішують їх у суді, просто зачарувала усіх. Таким оригінальним був один із проєктів суду до знакових днів професійної діяльності.

Такі заходи ще раз доводять, що важливі речі можна доносити до молодшого покоління на зрозумілих для них прикладах.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *