Як зафіксувати військові злочини Росії

Як зафіксувати військові злочини Росії

Команда адвокатів Gentls починає збирати докази військових злочинів російського командування проти жителів Києва та цивільних об‘єктів.

Олег Громовой, керуючий партнер об’єднання, заявив:

«Наша мета — допомогти Україні судити окупантів на військових трибуналах за скоєні військові злочини та злочини проти людяності»

Юрист пояснює, що в якості доказів можуть бути використані відео матеріали, фото зруйнованих цивільних об‘єктів, акти огляду руйнувань, фото копії протоколів огляду місця події, протоколи опитування очевидців та інші документи.

Закликаю колег адвокатів приєднуватись, хто не задіяний в теробороні міста. Що треба робити:

  • В разі пошкодження цивільного об‘єкту – викликати слідчо-оперативну группу за номером 102;
  • Свідкам надати пояснення правоохоронцям та за можливості зробити фотокопію протоколу опитування та огляду місця події;
  • Зробити фото та відео місця події, де на камеру зазначити адресу, дату та орієнтовний час пошкодження. Якщо відомо – причину пошкодження.

Будь-ласка, відправляйте інформацію на [email protected] Далі ми будемо діяти разом з колегами із Мінюсту та Іван Ліщина та підтримуватимемо probono український уряд в міжнародних судових процесах.

«Вірю, що жодному російському щуру, що зачепив наш мирний Київ, не вдасться уникнути ані суду божого, ані суду військового. Слава Україні!»

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.