ЄСІТС буде впроваджуватися поетапно – РСУ затвердила консультативний висновок

ЄСІТС буде впроваджуватися поетапно – РСУ затвердила консультативний висновок

Фото прес-служби РСУ

На сьогоднішньому засіданні Рада суддів України підтримала позицію Державної судової адміністрації України щодо поетапного впровадження модулів (підсистем) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ЄСІТС по мірі забезпечення їх належного функціонування.

Також орган суддівського самоврядування затвердив свій Консультативний висновок щодо проекту Положення «Про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему» та направив його у Вищу раду правосуддя та Державну судову адміністрацію України.

Окрім того, ДСА України доручено в найкоротший строк:

  • розробити проект порядку роботи Підсистеми автоматизованого розподілу справ у складі ЄСІТС та надати його на розгляд робочої групи, утвореної рішенням Ради суддів України від 25 лютого 2021 року;
  • затвердити та надати до Ради суддів України орієнтовний графік поетапного впровадження модулів (підсистем) ЄСІТС.

Нагадаємо, 26 травня  набрав чинності закон щодо поетапного впровадження ЄСІТС. 

Положення про ЄСІТС та/або положення, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), має розробити Державна судова адміністрація України та затвердити Вища рада правосуддя після консультацій з Радою суддів України.

15 – 16 червня відбудеться IX Міжнародний судово-правовий форум, на якому обговоримо актуальні питання судової реформи, запровадження ЄСІТС, дефіцит кадрів у судах та проблеми фінансування правосуддя.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *