Індексація підвищеної стипендії захищає студентів, — думка

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів було прийнято рішення про підвищення базового рівня стипендій для студентів на 6 грн. — відповідні зміни були внесені в постанова № 165 «Деяких питань стипендіального забезпечення».

Таким чином, студенти вищих учбових закладів III — IV рівнів акредитації отримуватимуть стипендію не менше 730 грн. (зараз 724,5 грн.)підвищена стипендія складатиме 790 грн.

Андрій Чорних

«Рівень базової стипендії для студентів був визначений ще в 2008 році, і надалі цей рівень перераховувалася залежності від рівня інфляції, але все одно розмір базової стипендії залишався незмінним. Тепер індексуватися буде «базова» стипендія у розмірі 730 грн.«— розповів ЮРЛИГЕ координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Чорних.

Така зміна допоможе розв’язати проблему, яка існувала з новопризначеними стипендіями за рахунок збільшення їх базового рівня, і «захищає студентівоскільки не усі Внз виплачували відразу і стипендію, і індексацію. А тепер вони зобов’язані будуть платити мінімум 730 грн.».

Крім того, це вирішує проблему, що виникла з правительственым постановою по індексаціях. Нагадаємо, Міносвіти учора спростувало інформацію про те, що прибутки студентів істотно зменшаться у зв’язку з твердженням Кабміном змін в порядок індексації.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *