Кабінет Міністрів вводить нову посаду для діалогу з бізнесом

Кабінет Міністрів вводить нову посаду для діалогу з бізнесом

Кабінет Міністрів вводить нову посаду для діалогу з бізнесом

Уряд на своєму засіданні 28 жовтня 2021 року прийняв рішення про введення до штату нової посади. Посада уповноваженого з питань регуляторної політики створюється Кабінетом Міністрів з метою ведення діалогу з представниками бізнесу.

Відповідне рішення Уряду закріплене постановою Кабінету Міністрів України «Питання Урядового уповноваженого з питань регуляторної політики».

Постанова розроблена та прийнята для забезпечення здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Посада Урядового уповноваженого з питань регуляторної політки увійде до Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Уповноважений з питань регуляторної політки виконуватиме такі функції:

  • консультативно-дорадчі – з органами влади та інститутами громадянського суспільства з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів суб’єктів господарювання у сфері реалізації державної регуляторної політики;
  • експертно-аналітичні – підготовка експертних висновків щодо регуляторного впливу проектів регуляторних актів та проведення моніторингу дотримання принципів державної регуляторної політики під час прийняття регуляторних актів.

Введення до штату Секретаріату Кабінету Міністрів України нової посади не потребуватиме додаткових витрат, оскільки буде здійснене у межах існуючого фонду оплати праці.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *