Кабмін пропонує зупинити дію Угоди про співробітництво в галузі трудової міграції з рф та білоруссю

Уряд схвалив проект Закону «Про зупинення у відносинах України з російською федерацією та республікою білорусь дії Угоди про співробітництво в галузі трудової міграції та соціального захисту трудящих-мігрантів та Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди про співробітництво в галузі трудової міграції та соціального захисту трудящих-мігрантів від 15 квітня 1994 року» та відповідне розпорядження Кабінету Міністрів.

Таке рішення було прийняте на засіданні 20 грудня 2022 року, повідомляє Урядовий портал з посиланням на Міністерство економіки.

«Уряд послідовно переглядає свої міжнародні договори з країнами-агресорами. Ця справа не дуже швидка, але потрібна з точки зору ситуації, яка склалась під час війни. Хочу зауважити, що Україна не виходить із відповідної Угоди в рамках СНД, а саме зупиняє її дію у відносинах з двома окремими країнами – рф та республікою білорусь.

Таке рішення прийняте, щоб статус України у цій сфері залишився чинним по відношенню до інших країн СНД (Казахстан, Киргизстан та інші). Тобто права громадян України, які працюють у цих країнах, не постраждають», – заявила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Повідомляється, що найближчим часом цей законопроект буде внесено на розгляд народних депутатів.

Перевір, чи є у компанії зв’язки з рф і рб. ContrAgent у LIGA360 покаже всю інформацію про потенційних бізнес-партнерів. Знай, з ким маєш справу.

-30% на корпоративне рішення LIGA360 – тільки до 31 грудня. Надайте повноту інформації та інструментів для керівників, юристів, бухгалтерів, HR, PR фахівців. А ще отримуйте бонус для всієї компанії: сервіси медіамоніторингу та автоматизації договірної роботи. Замовляйте LIGA360 за новорічними цінами за посиланням.

Джерело

Поделиться