Кабмін запустив сайт про коронавірус

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив у Telegram, що в Україні зафіксовано перший випадок захворювання, спричиненого новим коронавірусом COVID-19. Очільник Уряду наголосив, що держава готова оперативно реагувати та надавати кваліфіковану медичну допомогу, а також попросив зберігати спокій та отримувати інформацію лише з офіційних джерел.

Уряд запустив інформаційний сайт, що містить всю актуальну інформацію щодо коронавірусу. Сайт доступний за посиланням.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому, зазначається на сайті.

Також на сайті, зокрема, надано рекомендації, як захиститися від вірусних інфекцій:

На ресурсі можна дізнатися, хто перебуває в групі ризику:

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами (згідно з інформацією з ресурсу):

1. Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини

Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м.

2. Наразі немає підтверджень, що домашні тварини, наприклад, собаки або коти, можуть бути переносниками нового коронавірусу. Проте після контакту з домашніми тваринами рекомендовано мити руки водою з милом. Це захистить вас від низки поширених бактерій, таких як кишкова паличка та сальмонелла, якими людина може заразитися від домашніх тварин.

3. Переважає контактний шлях зараження

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об’єктів (тварин, м’яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальних шляхів хворого чи інфікованого.

4. Фрукти – непридатне середовище для тривалого виживання вірусу. Немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти. Фрукти необхідно ретельно мити, але це стандартна рекомендація.

З усією важливою інформацією можна ознайомитися на covid19.com.ua.

Нагадаємо, поставити на контроль свого бізнес-партнера та переглядати повну карту контрагента можна в зручному сервісі CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Протестувати сервіс можна тут.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *