КАС ВС продовжив розгляд справи щодо застосування санкцій до ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ»

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо застосування санкцій до ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ»

14 лютого 2022 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/45/21 за позовом ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ» щодо оскарження Указу Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Під час судового засідання суддя-доповідач повідомила, що на виконання ухвали Верховного Суду від 29 листопада 2021 року до Суду надійшли додаткові документи від РНБО України, у яких ідеться про виконання п. 2 Указу Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 стосовно позивача щодо покладеного на секретаря РНБО України контролю за виконанням рішення РНБО України, введеного в дію цим указом, та які містять інформацію щодо процедури та форми прийняття рішення від 2 лютого 2021 року стосовно включення товариства до санкційного списку.

Також ВС на виконання своєї ухвали, в якій пропонував сторонам розглянути можливість врегулювання спору шляхом примирення, отримав пояснення відповідача щодо передчасності цього питання.

Колегія суддів на цьому засіданні розпочала дослідження матеріалів справи, що не містять охоронюваної законом інформації. За результатом вивчення першого тому справи (з 5 томів) Суд доручив представникам позивача і відповідача:

  • надати додаткові документи;
  • підготувати пояснення з тих питань, які виникли під час дослідження.

Розгляд справи буде продовжено 28 березня 2022 року об 11:00.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *