Категорії осіб, звільнені від сплати судового збору, планують розширити

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 8021 “Про внесення змін до Закону України “Про судовий збір” щодо звільнення від сплати судового збору деяких категорій осіб”.

Положеннями цього законопроєкту пропонується внести зміни до Закону України «Про судовий збір», якими передбачається звільнити від сплати судового збору:

    позивачів – у справах щодо порушення прав, визначених Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» на період дії правового режиму воєнного стану на території України та шести місяців після його закінчення;

    позивачів – учасників бойових дій, які захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, беруть (брали) безпосередню участь у відсічі збройної агресії та забезпеченні національної безпеки, усуненні загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності у період дії правового режиму воєнного стану;

    позивачів – членів сімей військовослужбовців – учасників бойових дій, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва або пропали без вісти під час відсічі збройної агресії та забезпеченні національної безпеки, усуненні загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності.

Підготовка до судового засідання стає зручнішою. Тепер VERDICTUM в LIGA360 має доступ до Кабінету Електронного суду. Аналізуйте судову практику та подавайте документи до суду в один клік.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *