Керуючим партнером київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang призначений Віталій Радченко

Керуючим партнером київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang призначений Віталій Радченко

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang оголосила про призначення  Віталія Радченка керуючим партнером київського офісу фірми.

Віталій Радченко працює в CMS з 2007 року та надає юридичні консультації з питань

  • M&A,
  • фінансування,
  • комерційного права
  • регуляторних питань у нафтогазових проєктах,
  • проєктах у сфері корисних копалин, виробництва електричної енергії з традиційних та відновлюваних джерел
  • проєктах зі скорочення викидів вуглецю.

Починаючи з 2013 року, він очолює Практику енергетики та проєктів у київському офісі.

Віталій переймає посаду керуючого партнера від Грема Конлона, який переходить на іншу роль у CMS після п’яти років керування київським офісом фірми. Грем очолює міжнародну практику з M&A і виступає радником з трансакцій по всій території Європи та поза її межами. Він залишається Керівником практики міжнародних прямих інвестицій у регіоні ЦСЄ/СНД. Також продовжує консультувати клієнтів щодо юридичних аспектів реалізації великомасштабних трансакцій, а також відтепер буде приділяти особливу увагу Близькому Сходу. Цей регіон продовжує пропонувати значні можливості для M&A та іноземних інвестицій у ЦСЄ.

Коментуючи своє призначення, Віталій Радченко сказав: «Я дуже радий очолити талановиту київську команду, яка, зокрема протягом останніх місяців, продемонструвала неймовірну стійкість, силу та відданість Україні та українському народу, нашій фірмі та клієнтам під час війни з росією та у ці вкрай складні та безпрецедентні часи. Ми твердо впевнені, що Україна переможе в цій війні, і ми, разом із українським народом, зробимо вклад у підтримку України та  наших клієнтів, дивлячись у майбутнє та розпочинаючи відбудову країни».

Київська команда повноцінно працює і продовжує надавати клієнтам юридичні послуги за допомогою функціонування операційних центрів фірми у Будапешті та на території України. У CMS працює цілодобова команда підтримки, яка опікується добробутом колег та надає їм та їхнім родинам необхідну допомогу під час війни в Україні. Фірма також продовжує надавати кошти ЗСУ та безкоштовну допомогу аби зменшити вплив гуманітарної кризи, яку спричинила війна в Україні.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.