Київ міняє тарифи на розміщення реклами

З 1 січня у Києві діятимуть нові тарифи на розміщення зовнішньої реклами і реклами на транспорті. В середньому вартість розміщення збільшиться на 20 %.

«Підвищуючи тарифи, місто переслідує відразу дві мети. По-перше, ми прагнемо збільшити надходження до міського бюджету. А по-друге, ми бажаємо за допомогою економічних важелів зменшити кількість рекламних носіїв великого формату»— пояснив повідомив замголови КМДА, керівник апарату Олександр Пузанов.

Вартість розміщення великих рекламних конструкцій зазнає найбільші зміни. Наприклад, щитиякі коштують окремо, подорожчають на 19-23 % залежно від типу. А щити на тимчасових спорудах, на огорожах, територіях будмайданчиків, які зазвичай мають значно великі розміри, коштуватимуть на 28-37 % дорожче. Невеликі конструкції — світлові плакати — виростуть в ціні на 13-21 %. Вартість розміщення рекламних вивісок взагалі не зміниться.

«Елементи рекламної інфраструктури, які упорядковують і прикрашають міський простір, — вивіски, лави, телефонні кабінки, театральні тумби або художньо-просторові композиції — не подорожчають. Таким чином, міська влада створює економічні умови для того, щоб громадський простір Києва став комфортнішим для жителів»— розповів заступник голови КМДА.

Вартість реклами на транспортіяка істотно виросла в 2012 році, переживає менш істотні зміни. Більшість носіїв не подорожчають. Проте деякі нові види реклами, яких раніше не було в класифікаторові, віднині буде тарифікуються. Наприклад, внутрішнє брендує вагонів метро або брендує вагонів міської електрички.

Проект рішення відносно зміни вартості розміщення реклами з’явився в результаті тривалого обговорення з учасниками ринку зовнішньої реклами. В результаті був знайдений компроміс між бажанням поповнити бюджет міста і можливостями операторів, які продиктовані станом ринку.

Джерело: Урядовий портал.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *