Кіпрських адвокатів зобов’язали надати інформацію про активи підсанкційних росіян

Кіпрських адвокатів зобов’язали надати інформацію про активи підсанкційних росіян

Всекіпрська асоціація адвокатів (Cyprus Bar Association, CBA) розіслала своїм членам циркуляр, у якому нагадала про обов’язкове виконання інструкцій Євросоюзу щодо російських компаній та приватних осіб, які потрапили до списків санкцій.

«До 31 березня 2022 року адвокатські контори Кіпру повинні надати CBA інформацію про своїх російських клієнтів, які потрапили під санкції. У тому випадку, якщо серед клієнтів є ті, хто потрапив під європейські санкції, кіпрські адвокати зобов’язані поінформувати CBA про те, хто ці клієнти, а також якими видами рухомого та нерухомого майна (будинки, квартири, акції, депозити тощо) вони володіють (необхідно вказати сукупну вартість)», — сказано у повідомленні.

CBA нагадала, що тим адвокатам, які працюють з російськими клієнтами, потрібно своєчасно відслідковувати зміни у міжнародному та європейському законодавстві та списках санкцій. Порушення режиму санкцій членами CBA може призвести до адміністративного покарання з боку Асоціації та кримінального переслідування.

 

Читайте також як іноземні та українські юридичні фірми підтримують Україну

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *