Колишньому нардепу Олегу Царьову оголошена підозра, можливе довічне ув’язнення
Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова на своїй сторінці в ФБ повідомляє про підозру Олегу Царьову:
“Царьов О.А., віднині ви підозрювана особа у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 та ч. 1 ст. 111-1 КК України – заклики до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, а також до підтримки рішень та дій держави-агресора і її збройних формувань, до співпраці з державою-агресором і її збройними формуваннями”.
“Наслідки за подібні злочини, безумовно, якщо компетентний суд погодиться з позицією прокурорів, суворі – довічне ув’язнення. Не можу взяти на себе сміливість передбачити вердикт суду, але сподіваюсь, рішення буде справедливим” , – пояснює пані Венедиктова та нагадує, що нещодавно Царьов звернувся до Олександра Вілкула і запропонував йому здати український Кривий Ріг агресору з рф, в результаті чого був вимушений придбати квиток на російський туристичний лайнер, який прямує за традиційним маршрутом.
Відправляти воєнних злочинців в захопливу подорож на кораблику вздовж російського фарватера вже не вважається образою, – пояснює Генеральний прокурор.