ЛІГА:ЗАКОН презентувала рейтинг StarLawyers

14 березня відбулася презентація рейтингу юридичних фірм StarLawyers від ЛІГА:ЗАКОН

Рейтинг StarLawyers формується на основі даних, зібраних та оброблених системою медіа-моніторингу та контент-аналізу Semantrum, відображаючи позиціонування й оцінку юридичних компаній та окремих юристів через медіа-поле.

У 2018 році оцінювалася діяльність топ-65 юридичних компаній України на підставі 17 068 згадок компаній та окремих персон в інтернет-ЗМІ, на сайтах друкованих ЗМІ, телеканалів, радіостанцій, державних органів і громадських організацій.

За підсумками дослідження було визначено найбільш яскравих у медіа-полі представників юридичного бізнесу в п’яти номінаціях:

Відкриття року – АО Barristers

Найактивніший медіа-супровід судового процесу – АТ Aver Lex

Найактивніша в професійних ЗМІ компанія – ЮФ Asters

Найактивніший партнер юридичної фірми в медіа – Михайло Ілляшев, ЮФ “Ілляшев та Партнери”

Найактивніша юридична фірма в медіа – ЮФ Аsters

Під час презентації було розказано про методику дослідження, яка наразі проходить процедуру незалежного аудиту, а також презентовано результати дослідження даних, зібраних за 2018 рік. Окремо зауважимо, що компанією ЛІГА:ЗАКОН було прийнято рішення не включати до номінацій ЮК Juscutum, яка входить до групи компаній ЛІГА, до завершення процедури аудиту методики дослідження.

Вручення призів було на урочистій церемонії, яка відбувалась у лофт-просторі SkyLine і зібрала понад 40 представників провідних юридичних фірм України. Ведучим церемонії був керівник напрямку “ЮРЛІГА” Олександр Попов. Олександр розповів гостям про плани компанії і надалі проводити медіа-моніторинг юридичного ринку, розширюючи критерії оцінки юридичних фірм, а також підкреслив, що учасники церемонії зможуть отримати персоналізовані звіти.

Під час церемонії Валерій Решетняк, керівник LegalТech-бізнесу ЛІГА:ЗАКОН, розповів присутнім про розвиток цього напрямку. Зокрема, він підкреслив те, що ЛІГА:ЗАКОН робила LegalТech-продукти ще в 90-і роки, коли цього терміна просто не існувало. “Це було в той час, коли юристам і бухгалтерам було важливо отримувати повну, достовірну й актуальну нормативно-правову базу в електронному вигляді. Зараз цього мало. Користувачам важливо: мати прості інтерфейси, швидкий пошук релевантної інформації та практичні рекомендації. Саме у цих напрямах ми плануємо розвивати наші LegalТech-продукти: удосконалювати пошук, використовувати штучний інтелект в наших продуктах, розробляти продукти, що автоматизують і прискорюють роботу юриста”, – зауважив він.

Для багатьох гостей став приємним відкриттям широкий функціонал системи медіа-моніторингу та контент-аналізу Semantrum, що входить до портфеля продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Semantrum – потужний інструмент контент-аналізу, створений із застосуванням технологій машинного навчання, який:

– допомагає скласти медіа-портрет бренда/персони та провести оцінку його репутації в мережі;

– дає обізнаність про поточну і минулу медіа-ситуації;

– дає можливість проводити онлайн-моніторинг, що дозволяє оперативно реагувати на стрибки в репутації і медіасередовищі;

– допомагає контролювати імідж компанії і зокрема: аналізувати рівень уваги та лояльності до бренда в динаміці, оперативно виявляти загрози репутації компанії, оцінювати реакцію аудиторії на комунікації, порівнювати ключові метрики активності інформаційного поля бренда з конкурентами.

Систему Semantrum вже використовують провідні компанії України для управління своєю репутацією. Вона, як і всі інші продукти ЛІГА:ЗАКОН, доступна на Платформі ЛІГА:ЗАКОН, яка об’єднує не лише власні розробки компанії, а й розробки компаній-партнерів. Найближчим часом на Платформі ЛІГА:ЗАКОН з’явиться ще кілька партнерських продуктів. Власне ж Платформа ЛІГА:ЗАКОН є комплексним інструментом для бізнесу, який дає змогу вирішувати широке коло питань у межах “одного екрана”, який компанія активно розвиває.

ЛІГА:ЗАКОН запрошує до співпраці всі юридичні фірми України!

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.