Лондонські юристи зібрали дані про закордонні активи росіян для нових санкцій

Лондонські юристи зібрали дані про закордонні активи росіян для нових санкцій

Британські юристи, які працюють в компаніях лондонського Сіті і які спеціалізуються на розшуку активів, виявили сотні високопоставлених росіян із активами за кордоном, яких можна було б додати до міжнародних санкційних списків.

Про це пише «Економічна правда» із посиланням на Bloomberg.

Зазначається, що такий крок є частиною міжнародних спроб тиснути на рф економічними заходами.

За словами джерел агентства, такі зусилля почались після початку російського вторгнення в Україну у лютому. Тоді уряди по всьому світу почали процес запровадження санкцій і обмежень проти осіб, яких вважають близькими до Кремля.

Bloomberg пише, що Київ звернувся до українських дипломатів у Лондоні з проханням допомогти з пошуком незаконних російських активів. Ті, своєю чергою, звернулися до однієї з фірм лондонського Сіті. Пізніше до роботи підключилися кілька інших фірм. При цьому, агентство не уточнює, які саме британські компанії брали участь у збиранні інформації про росіян.

Зазначається, що лондонські юристи використали, зокрема дані з витоків, наприклад, документи «Панамського архіву», які звіряли з іншими джерелами, щоб перевірити, чи була отримана ця власність законним шляхом.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.