Механізм “єдиного вікна” митниці врегульовано: рішення Уряду

21 жовтня Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо використання механізму “єдиного вікна” для міжнародної торгівлі, розроблену Міністерством фінансів.

Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

Постановою затверджено Порядок взаємодії між декларантами, їх представниками, іншими заінтересованими особами та митними органами, іншими державними органами, установами та організаціями, уповноваженими на здійснення дозвільних або контрольних функцій щодо переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, з використанням механізму “єдиного вікна”.

Документ прийнято з метою приведення у відповідність до Митного кодексу Порядку взаємодії з використанням механізму «єдиного вікна» між декларантами, митними органами та іншими державними органами на заміну діючому порядку.

Постановою запроваджуються нові інструменти електронної взаємодії з використанням механізму “єдиного вікна” між бізнесом, митними та іншими державними органами.

У Мінфіні нагадали, що “єдине вікно” митниці розпочало свою роботу 4 роки тому, що суттєво спростило ведення ЗЕД. На сьогодні 100 % імпортних операцій здійснюється за допомогою цього веб-сервісу.

Перевірка реєстраційних змін компаній 24/7 можлива навіть у період карантину. Тримайте у безпеці свій бізнес разом із системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Система забезпечує автоматичний моніторинг понад 6,5 млн компаній та ФОП України, оновлення всіх реєстраційних змін компанії та миттєве сповіщення про них. Скористайтеся перевагами тестового доступу системи зараз.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *