Мінюст закликає правників йти на конкурс до ВККС

Мінюст закликає правників йти на конкурс до ВККС

Міністерство юстиції України закликає правників йти на конкурс до ВККС

“Шановні правники ! У вас є чудова можливість зробити, можливо, доленосний крок не лише у своїй кар’єрі, а й розвитку держави – до 4 березня триває прийом документів на участь у доборі членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.” – Міністерство юстиції.

Вимоги до тих, хто може претендувати на посаду члена ВККС:

  1. Бути громадянином України;
  2. Володіти державною мовою (мати сертифікат);
  3. Мати вищу юридичну освіту та стаж роботи у сфері права не менше 15 років;
  4. Відповідати критеріям доброчесності та професійної компетентності.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати наступні документи:

Автобіографію; Мотиваційний лист; Заяву про намір особи бути призначеною членом ВККСУ; Згоду на обробку персональних даних; Інші документи, зокрема, декларацію, копії трудової книжки, документа про громадянство України, про освіту, військовий квиток, медичну довідку тощо, як зазначено в оголошенні про конкурс; Під час підготовки пакету документів важливо надати всі документи, які є в переліку, та сформувати їх у порядку, наведеному в оголошенні про конкурс та в заяві особи про намір бути призначеною членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Частина з них передбачена регламентуючими документами та законодавством. А частина документів має довільну форму. З метою стандартизації та уніфікації процесу, для зручності кандидатів було зібрано рекомендовані форми таких документів, а також інші матеріали щодо конкурсу, в одному місці. Пакет документів та диск/флешку з електронною їх версією необхідно подати до секретаріату Вищої ради правосуддя. За адресою: вул. Студентська, 12а, Київ, 04050, Україна із зазначенням «Конкурсній комісії» у верхньому лівому куті. А також електронну копію цих документів за адресою: [email protected]

“Закликаємо всіх правників, хто відповідає вимогам та відчуває в собі сили будувати на роки надважливий орган судової влади – ВККС – подавайтесь! Країні потрібна сильна ВККС!”, – Міністерство юстиції.

Нагадаємо також, що оприлюднювати досьє всіх кандидатів на посади членів ВККС не планується – Іван Міщенко про конкурс до ВККС.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *