МВС розширює перелік суб’єктів, які здійснюють обмін посвідчення водія

Обміняти посвідчення водія можна буде у підрозділах ДП «Документ», що входить до сфери управління Державної міграційної служби. Про це повідомив Департамент комунікації МВС України.

Зокрема, органи Державної міграційної служби:

    прийматимуть заяви на обмін посвідчення водія;

    направлятимуть їх для перевірки в ТСЦ, для друку в держпідприємстві «Документ»;

    видаватимуть посвідчення громадянам. 

Зазначається, що відповідний наказ МВС України «Про затвердження Порядку взаємодії сервісних центрів МВС та уповноважених суб’єктів» 11 травня зареєстровано у Міністерстві юстиції. Цим актом урегульовано порядок взаємодії Головного сервісного центру МВС та ДМС для забезпечення обміну посвідчення водія.

Департамент комунікації МВС України повідомив, що за статистикою послуга щодо обміну посвідчення є однією з найбільш затребуваних, особливо в період воєнного стану (минулого року нею скористалися понад 500 тис. громадян, а з початку цього року донині – уже більш як 150 тис).

“Таким чином, ми розширюємо перелік суб’єктів, уповноважених надавати цю адміністративну послугу. Громадянин має право обирати, де йому буде зручніше та швидше отримати державну послугу”, – пояснив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Маєш питання щодо умов воєнного стану? Замов LIGA360 зі знижкою 40%. Отримуй аналітику й консультації з “гарячих” тем: податки, облік, мито, ліцензії, виплати, алгоритми дій для бізнесу.

Депутати пропонують встановити адмінвідповідальність за порушення порядку підготовки та допуску водіїв до керування ТЗ

Обмін посвідчення водія під час воєнного стану здійснюється без подання меддовідки

Практичний іспит на категорію «В» відновлено: МВС

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *