Мининфраструктуры уточнило, як призначати керівників підприємств електротранспорту

Мининфраструктуры наказом від 10 грудня 2015 року № 516 затвердило Порядок узгодження призначення на посади і звільнення від посад керівників підприємств міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус).

Представлення на узгодження з Мининфраструктуры кандидатури претендента на посаду керівника підприємства міського електричного транспорту (далі – керівник підприємства) вноситься міським головою на підставі заяви кандидата. До представлення додаються біографічна довідка, копії трудової книжки і документів про освіту. Претенденти можуть подавати додаткову інформацію відносно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня, а також пропозиції по поліпшенню роботи підприємства і його подальшого розвитку.

Структурні підрозділи Мининфраструктурыдо повноважень яких відносяться питання роботи з персоналом і питання міського електричного транспорту (далі – структурні підрозділи апарату Мининфраструктуры), заздалегідь розглядають документи, що поступили на узгодження, і запрошують претендента на співбесіду.

Співбесіда проводиться з метою з’ясування рівня знань кандидата відносно положень нормативно-правових актів у сфері міського електротранспорту, встановлення відповідності претендента кваліфікаційним вимогам, вивчення його професійного рівня і ділових якостей, а також його бачення шляхів поліпшення роботи і розвитку підприємства і т. п.

На підставі прийнятого Міністром або уповноваженим ним обличчям рішення структурний підрозділ Мининфраструктуры, до повноважень якого відносяться питання роботи з персоналом, готує лист на адресу відповідного міського голови відносно узгодження або неузгодження запропонованої кандидатури.

Загальний термін розгляду документівщо поступили на узгодження в Мининфраструктуры, не може перевищувати 15 робочих днів з дня їх отримання.

Уявлення про узгодження звільнення з посади керівника підприємства також вноситься в Мининфраструктуры міським головою.

У представленні обгрунтовуються підстави припинення трудових стосунків з обличчям. До представлення додаються у разі їх наявності: заява керівника підприємства, який звільняється за власною ініціативою, медична довідка (у разі звільнення за станом здоров’я), інші документи, необхідні для ухвалення рішення про звільнення.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *