На бізнес-сніданку в Києві розповідять, чому отримання англійської юрисдикції стало складніше

Чому отримання англійської юрисдикції стало складніше, на бізнес-сніданку розповість Ірина Тимчишинпартнер міжнародної юридичної фірми Bryan Cave.

Нагадаємо, в справі «ВТБ проти Нутритек» рішенням від 6 лютого 2013 р. Верховний Суд Англії і Уельсу уперше відмовив в юрисдикції позивачеві з СНД. Верховний Суд, що є вищою судовою інстанцією в Англії і Уельсі, у своєму рішенні детально роз’яснив обставини, при яких англійські суди і арбітражні трибунали, що розглядають спори по англійському праву, можуть визначати свою юрисдикцію розглядати міжнародні спори, а також має право дозволити включення материнських або дочірніх компаній відповідача в судовий або арбітражний процес.

Цей прецедент зробив значний вплив на усі майбутні претензії від іноземних позивачівзокрема, деліктні позови відносно шахрайства, змови і контрактний позов умисного введення в оману, а також на позови проти компаній, складних корпоративних структур, що являються частями, з офшорними елементами. Ірина Тимчишин детально розгляне правові наслідки цього рішення для позивачів з України або інших країн СНД і чинники, які допоможуть вирішити юрисдикційні проблеми належним чином.

Бізнес-сніданок відбудеться 28 лютого в 9:00 в Fairmont Grand Hotel Kyiv, Strand Private Dining Room, вул. Набережно-Крещатицкая, 1.

Робоча мова бізнес-сніданку — українська.

Організатор заходу — компанія «ЛІГА: ЗАКОН», медіа-підтримка — ЮРЛИГА.

До участі у бізнес-сніданку запрошені глави юридичних департаментів і юрисконсульти українських і іноземних компаній і банків.

Участь у бізнес-сніданку безкоштовна і можливо виключно на особисте запрошення. Контактна особа в Києві з питань бізнес-сніданку : Інна Кротенко, inna.krotenko@ligazakon.ua, тел.: +38 (044) 585-55-37.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.