На період дії воєнного стану в Україні призупинено діяльність 11 політичних партій

Президент підписав Указ № 153/2022 про введення в дію  рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2022 року “Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій”.

Ураховуючи пряму військову агресію з боку російської федерації, зважаючи на антиукраїнську політичну та організаційну діяльність, пропаганду війни, публічні заяви та заклики до зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, реальні загрози порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підриву її безпеки, а також дії, спрямовані на незаконне захоплення державної влади, демонстрацію проявів колабораціонізму, насильства, зважаючи на програмні та статутні цілі, що містять антиукраїнську позицію, поширення відомостей про виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, з метою забезпечення національної безпеки та громадського порядку в період дії в Україні правового режиму воєнного стану, ураховуючи вимоги законів України “Про правовий режим воєнного стану”, “Про політичні партії”, відповідно до статті 107 Конституції Рада національної безпеки і оборони України вирішила призупинити на період дії воєнного стану будь-яку діяльність в Україні політичних партій:

  “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;

  “ПАРТІЯ ШАРІЯ”;

  “ДЕРЖАВА”;

  “ЛІВА ОПОЗИЦІЯ”;

  “ПРОГРЕСИВНА СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ”;

  “СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ”;

  “СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ”;

  “СОЦІАЛІСТИ”;

  “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”;

  “НАШІ”;

  “БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО”.

Отримай спеціальні умови підключення LIGA360 в умовах воєнного стану. Сьогодні власникам бізнесу, бухгалтерам та юристам важливо забезпечити життєдіяльність компаній. Рішення LIGA360 надасть оперативну аналітику й новини, повну базу НПА й контроль змін законодавства. Отримай доступ за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *