На що звертати увагу при укладенні договорів про постачання електроенергії
Не дивлячись на те, що договори про постачання електроенергії, як правило, є договорами приєднання, і споживач мало що може змінити в них, нюансів при їх укладенні множина. Тим більше, особливу важливість ці нюанси придбавають зараз – на тлі можливої енергетичної кризи. Тому основною темою номера, що вийшов сьогодні Ю&З стали особливості регулювання стосунків по постачанню електроенергії.
Автори матеріалів детально розглядали багату судову практику і аналізували численні роз’яснення НКРЕ. Отже усім, хто забезпечує юридичний супровід повсякденної діяльності підприємств, буде що шанувати.
Крім того, окрема увага приділена діяльності енергосервісних компаній. Далеко не все ще розуміють навіть саму суть пропонованих ними послуг. А вже про нормальне законодавче регулювання їх діяльності доки залишається тільки мріяти. Проте, вони в Україні вже працюють, багато клієнтів вже встигли оцінити їх переваги, і тому варто зупинитися на правових особливостях співпраці з ними.
Що стосується матеріалів з інших рубрик видання, то особливо хотілося б звернути Вашу увагу на рубрику “Головне на форумі”. У одному з матеріалів розглядається більш ніж актуальний в умовах постійних коливань курсу гривні питання про те, по якому курсу розраховувати суму реституції, якщо зобов’язання були прив’язані до іноземної валюти. Крім того, в рубриці “Захист прав і інтересів” детально розглянутий діючий порядок отримання у власність і користування земельних ділянок в Києві.
Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання ЮРИСТ&ЗАКОН (№ 37, вересень 2014). Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання ЮРИСТ&ЗАКОН.