НААУ пропонує долучити адвокатів до організації обміну військовополонених

Національна асоціація адвокатів України звернулася до Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції Ірини Верещук та до Уповноваженого ВР з прав людини Людмили Денисової з приводу долучення адвокатів до організації обміну військовополоненими. Про це повідомила прес-служба НААУ.

«Враховуючи Женевські конвенції, які  зобов’язують держави захищати людей під час війни, та  Європейську конвенцію з прав людини  щодо основних правових гарантій поведінки з людьми як у мирний, так і у воєнний час, звертаюся до Вас із ініціативою про залучення адвокатів України до процедур обміну військовополоненими для надання їм необхідної правничої допомоги, в тому числі і з представництва їхніх інтересів у судах», – ідеться у листі Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової.

У зверненнях до очільника профільного міністерства та омбудсмена наголошено на тому, що в умовах запровадження воєнного стану конституційне право кожного на професійну правничу допомогу реалізується без жодних обмежень, передбачених особливостями закону «Про правовий режим воєнного стану».

Як не загубитись у масиві законодавчої інформації? З новим інструментом в LIGA360:Юрист. Тепер користувачі можуть побачити результати пошуку у зручній візуальній формі – у вигляді схем та діаграм. Дізнайся більше за посиланням.

Адвокати зможуть позначати в ЄРАУ надання послуг Pro Bono для військових: рішення РАУ

Рада адвокатів спростила оформлення ордерів під час воєнного стану

Переваги LIGA360 для продуктивної роботи під час воєнного стану

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.