НААУ оновить положення про комітети: основні зміни

НААУ оновить положення про комітети: основні зміни

У Національній асоціації адвокатів України презентували оновлене Положення про Комітети. Про це повідомляє пресслужба НААУ.

Проект Положення передбачає оновлення інституційної структури та організації роботи комітетів, встановлює перелік основних видів діяльності та обов’язки членів комітету.

Документ також визначає функції та повноваження координатора комітетів, який здійснює організаційне та інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності комітетів, координує їх діяльність зі стратегічними напрямками діяльності НААУ, РАУ, органами адвокатського самоврядування, органами державної влади та іншими установами й організаціями.

Зокрема, оновлено основні критерії, за якими поділятимуться Комітети НААУ:

  • інституційними будуть ті комітети, метою яких є сприяння в забезпеченні реалізації завдань органів адвокатського самоврядування, захист прав та професійних гарантій адвокатів, укріплення та розбудова інституту адвокатури як в Україні, так і за її межами;
  • галузеві комітети – це ті, які поділятимуться за галузями права, напрямками практики тощо.

Торкнуться нововведення і структури Комітетів НААУ. Так, у керівника Комітету має бути не більше двох заступників, однак Головою НААУ, РАУ може бути визначено іншу їх кількість, у залежності від потреб та структури конкретного Комітету.

Крім того, у складі кожного Комітету буде функціонувати Рада Комітету. Її члени призначатимуться строком на 1 рік за поданням Голови Комітету або за рішенням Голови НААУ, РАУ. Кількісний склад Ради Комітету не має перевищувати 15 осіб, не враховуючи Голову, його заступників та секретаря.

Також у структурі Комітету будуть працювати регіональні представники, радники та експерти із числа адвокатів відповідного регіону. У новому Положенні передбачено, що такі радники і експерти можуть безпосередньо залучатися до роботи Комітету за відповідним розпорядженням Голови НААУ, РАУ і не будуть членами Ради Комітету.

Після врахування зауважень та пропозицій, що були висловлені під час наради, Положення про Комітети НААУ буде оприлюднене на офіційному сайті НААУ ближчим часом.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *