НААУ зареєструвала профіль для збору пожертвувань на Benevity

НААУ зареєструвала профіль для збору пожертвувань на Benevity

НААУ зареєструвала профіль для збору пожертвувань на міжнародному порталі Benevity. Пожертви збирають для підтримки українських адвокатів під час воєнної агресії.

Benevity — це компанія з Калгарі, яка надає платформи для управління благодійними пожертвами та грантами. Звертаємо увагу, що LexisNexis подвоїть усі пожертви, зроблені через Benevity.

«Ми високо цінуємо постійну підтримку багатьох із вас, яку ми відчуваємо кожну секунду в цей жахливий і складний час. Війна в Україні все ще триває, і ми продовжуємо збирати кошти на допомогу колегам-юристам. Наші колеги та партнери вкрай потребують фінансової підтримки. Інфляція, девальвація валюти, нестача їжі та палива сильно ускладнюють повсякденне життя», — ідеться у зверненні НААУ, опублікованому на міжнародній платформі.

«Національна асоціація адвокатів України створила Опікунську раду. До складу опікунської ради входять шановні колеги юристи з різних регіонів України. Рада збирається майже щодня і роздає кошти тим, хто потребує. Наразі підтримку отримали понад 300 юристів. На жаль, деякі колеги вже померли. Багато юристів повністю втратили свої домівки. Враховуючи ситуацію, що склалася в нашій країні, Національна асоціація адвокатів України закликає жертвувати кошти на підтримку діяльності Опікунської ради», – ідеться у профілі НААУ на сайті Benevity.

Допомога буде розподілена Благодійним фондом НААУ «тим колегам, які її найбільше потребують, зокрема адвокатам, які втратили житло, постраждали, не мають засобів прожиткового мінімуму, не може купувати продукти харчування, ліки та інші необхідні речі».

Надати допомогу через сайт Benevity можна за цим посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *