Набув чинності візовий режим з рф

Україна запроваджує візовий режим для громадян РФ починаючи з 1 липня 2022 року.

Відповідну постанову № 692 було схвалено 17 червня на засіданні Кабінету Міністрів за поданням Міністерства закордонних справ (детальніше). Постанова набрала чинності 18 червня та застосовується з 1 липня 2022 року.

Міністерство закордонних справ України роз’яснило, що враховуючи припинення діяльності українських посольства та консульств на території РФ, російські громадяни в Росії можуть звертатися до візових центрів зовнішнього постачальника послуг (компанія VFS Global) у восьми російських містах:

  Москва,

  Санкт-Петербург,

  Єкатеринбург,

  Калінінград,

  Казань,

  Новосибірськ,

  Ростов-на-Дону,

  Самара.

Роз’ясняється, що візові клопотання будуть опрацьовуватися українськими дипломатичними установами в третіх країнах у співпраці із українським компетентними органами.

Громадяни РФ, які перебувають на території третіх країн, для оформлення українських віз можуть звертатися до закордонних дипломатичних установ України в цих країнах.

МЗС нагадує, що наявність в іноземця української візи не є безумовною гарантією його в’їзду до України – остаточне рішення щодо дозволу на перетин кордону ухвалюють посадові особи Державної прикордонної служби України.

Спеціальна пропозиція LIGA ZAKON для юристів й адвокатів. Тільки в червні отримай -30% на рішення LIGA360: Юрист Професійний. Повна база законодавства й судових рішень стає ще вигіднішою.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.