Національну групу російської федерації було виключено зі складу ELSA

Національну групу російської федерації було виключено зі складу ELSA

9 квітня під час пленарного засідання Конгресу Європейської асоціації студентів права (ELSA), було прийнято історичне рішення для всесвітньої мережі Асоціації – національну групу російської федерації було виключено зі складу ELSA.

3 квітня на першому пленарному засіданні Міжнародної конгресу ELSA представники українського філіалу організації вперше порушили це питання. Виключення національної групи російської федерації українці вимагали у зв’язку зі збройною агресією росії проти України. Тоді Міжнародний конгрес не підтримав пропозицію включити в порядок денний засідання питання про ліквідацію осередку ELSA в рф. Питання не набрало необхідних двох третин голосів.

Протягом наступних днів Конгресу українським учасникам вдалось залучитися підтримкою делегатів інших країн, зокрема Білорусі, та бути нарешті почутими.

Нарешті, під час пленарного засідання Конгресу, що проходив в італійському місті  Козенца, було прийнято історичне рішення всієї The European Law Students’ Association:

національну групу російської федерації силою 4/5 голосів делегатів було виключено зі складу організації.

Прийняття цього рішення було складним, але вимушеним кроком. Складним, бо студенти – це завжди надія на те, що майбутнє може змінитись на краще. А вимушеним, оскільки війна не може бути варіантом діалогу в справедливому світі, в якому поважають людську гідність та культурну різноманітність.

Довідково: ELSA – це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів, зацікавлених у науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає базу для розвитку їхніх навичок, здобуття нових знань і спілкування з студентами права та юристами з усієї Європи. Сьогодні вона є однією з найбільших незалежних студентських організацій. Представлена у більш ніж 300 правничих факультетах в 45 країнах Європи, членами якої є 50 000 студентів та молодих юристів.

Завтра ми опублікуємо інтерв’ю щодо цієї події з Президентом ELSA Ukraine Аділєм Абдурамановим.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.