Нацбанк розширив можливості застосування корпоративних платіжних карток

Нацбанк розширив можливості застосування бізнесом корпоративних платіжних карток (електронних платіжних засобів). Для цього регулятор осучаснив порядок емісії платіжних карток і здійснення операцій з їх використанням, повідомляє прес-служба.

Відповідні зміни передбачені постановою Правління НБУ від 25 червня 2021 року № 60 «Про затвердження Змін до Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням», яка набрала чинності з 1 липня 2021 року.

Зокрема, для популяризації використання корпоративних платіжних карток Нацбанк:

• надав право бізнесу (суб’єкту господарювання) самостійно визначати осіб, які мають право використовувати корпоративні платіжні картки, емітовані до його рахунку;

розмежував відповідальність суб’єкта господарювання та держателя корпоративної платіжної картки.

Крім того, регулятор:

• спростив отримання платіжної картки довіреною особою / представником фізособи — власника рахунку;

• визначив, що переказ, ініційований з використанням платіжної картки (електронного платіжного засобу), є безготівковим розрахунком.

Нацбанк очікує, що норми цього документа сприятимуть ширшому використанню корпоративних (бізнесових) платіжних карток та збільшенню обсягів безготівкових розрахунків.

Уникайте фінансових ризиків при укладанні договорів. Спробуйте новий функціонал Contractum в LIGA360: Юрист. У системі можна перевірити приховані платежі за контрактом, пересвідчитися, що штрафи та неустойки вказані згідно з домовленостями. Замовте тестовий доступ прямо зараз.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *