Нацбанк установив тариф для реєстрації колекторської компанії

Нацбанк установив тариф для реєстрації колекторської компанії

Національний банк установив тариф для компаній, які не є фінансовими установами та подають заяву для реєстрації як колекторської компанії.

Зміни до Закону «Про споживче кредитування» передбачають, що для реєстрації колекторської компанії потрібно подати, зокрема, й документ, що підтверджує внесення плати за розгляд пакета документів.

Тому Нацбанк як регулятор колекторських компаній запроваджує нову банківську послугу щодо реєстрації колекторських компаній зі встановленням відповідного тарифу на неї. Цей тариф становитиме 24 тис. грн.

Відповідні норми містить постанова Правління Нацбанку від 8 липня 2021 року № 72 “Про внесення зміни до Тарифів на послуги з реєстрації та ліцензування, що надаються Національним банком України”. Рішення про перегляд тарифів розпочне діяти з 14 липня 2021 року.

Нацбанк звертає увагу: оновлені реквізити рахунків для оплати відповідних послуг у сфері реєстрації та ліцензування будуть розміщені на спеціальній сторінці офіційного Інтернет-представництва НБУ за посиланням.

Перевіряйте компанії, приватних підприємців і фізосіб у LIGA360. Система відобразить офіційні дані з держреєстрів: реквізити, судові справи, фінансовий і податковий стан. Замовляйте LIGA360 сьогодні та будьте впевнені у своїх бізнес-зв’язках.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *