Нардепам можуть спростити процес виїзду за кордон

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 7383 «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання народним депутатом України дипломатичного паспорта України».

Зокрема, пропонуються зміни до Закону України «Про статус народного депутата України», якими викласти частину восьму статті 33 в наступній редакції:

«8. Народному депутату на строк виконання депутатських повноважень видається дипломатичний паспорт України.

Дипломатичний паспорт України протягом строку його дії зберігається у народного депутата України та підлягає поверненню уповноваженому органу, що його видав, протягом десяти днів після припинення повноважень народного депутата України.

Забороняється вимагати в народних депутатів України, які здійснюють перетинання державного кордону України з використанням дипломатичного паспорта України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, пред’явлення будь яких інших документів, необхідних для перетинання державного кордону України.

Народний депутат, який від’їздить у відрядження за межі України за погодженням з Головою Верховної Ради України, його Першим заступником або заступником, після повернення подає Голові Верховної Ради України протягом тижня звіт про відрядження з висновками про одержану інформацію, проведену роботу та її користь для України.»

LIGA360 — надійне джерело інформації під час воєнного стану. Спеціальний блок з законодавчими змінами, аналітикою та роз?ясненнями від експертів, економічними новинами. Отримуйте свіжі дані щодня.

Мобілізація в Україні 2022: що таке черги мобілізації та хто не підлягає призову?

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.