НБУ оновив Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ

Національний банк оновив Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ.

Зазначені зміни затверджені постановою Правління Національного банку від 07 грудня 2022 року № 240 “Про затвердження Змін до Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок”, яка набрала чинності 09 грудня 2022 року. Про це повідомила прес-служба регулятора.

Відповідні зміни передбачають оформлення процесів інспекційної перевірки в електронній формі.

“Відтепер всі документи під час інспекційної перевірки, у тому числі довідка про перевірку та звіт про інспекційну перевірку, можуть складатися у формі електронного документа (не обмежуючись паперовою формою). 

Крім того, доповнено підстави для проведення позапланової перевірки з метою врахування удосконалених підходів Національного банку до організації та оцінки якості корпоративного управління, системи внутрішнього контролю, а також приведення у відповідність до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку”, – йдеться в повідомленні.

Сервіс перевірки компаній та фізосіб ContrAgent надається на вигідних умовах. Співпрацюйте тільки з надійними контрагентами, у яких немає зв’язків у рф та РБ.

Джерело

Поделиться