Необхідно ініціювати виключення російської федерації зі складу ООН та  ОБСЄ, — звернення ВРП

Необхідно ініціювати виключення російської федерації зі складу ООН та  ОБСЄ, — звернення ВРП

Джерело: https://www.osce.org

Вища рада правосуддя звернулася до Верховного комісара Організації об’єднаних націй з прав людини Мішель Бачелет та до Директора Бюро з демократичних інституцій та прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі Маттео Мекаччі з проханням негайно ініціювати питання про виключення російської федерації зі складу ООН і ОБСЄ.

Відповідні листи за підписом виконувача обов’язків Голови ВРП Віктора Грищука направлені до вказаних організацій, повідомляється на офіційному сайті ВРП.

ВРП наголошує, що агресивна загарбницька поведінка росії не сумісна з принципами та цінностями міжнародних організацій, які керуються правом та націлені на збереження миру у світі.

«Ми звертаємося до Управління Верховного комісара ООН та до БДІПЛ ОБСЄ: негайно ініціювати питання про виключення російської федерації зі складу ОБСЄ! Вважаємо, що рішення щодо виключення рф матиме позитивний характер, оскільки країна-агресор, яка не поділяє демократичні європейські цінності та не дотримується норм міжнародного права, не може бути членом ООН  та ОБСЄ», — наголосили у Вищій раді правосуддя.

 

Також читайте: ВРП звернулася до Європейської мережі рад юстиції

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *