Непогано! «Суддю» — хабарницю Ганну Білик засудили до 6 років позбавлення волі із РЕАЛЬНОЮ конфіскацією

Непогано! «Суддю» - хабарницю Ганну Білик  засудили до 6 років позбавлення волі із РЕАЛЬНОЮ конфіскацією

Суддю Броварського міськрайонного суду Ганну Білик засудили до 6 років позбавлення волі за одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомила пресслужба антикорупційної прокуратури.

3 червня Вищий антикорупційний суд оголосив обвинувальний вирок.

Судді Білик призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією автомобіля та земельної ділянки і заборонено обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя, на на 3 роки.

На вирок ще може бути подано апеляцію.

12 червня 2017-го НАБУ надійшла заява громадянина, що суддя Білик просить 1 000 євро за роз’яснення своєї ж постанови та повернення вилученого дизельного пального у кількості 13500 літрів.

Кількома місяцями раніше у ТОВ «Інлекс Груп», на території АЗС у селі Требухів на Київщині, оперуповноважений ДФС склав протокол на заправника, що той нібито продає дизельне паливо без свідоцтва про державну реєстрацію та інших дозвільних документів. Паливо вилучили і передали на зберігання сторонній компанії.

Адмінпротокол на заправника надійшов до Броварського суду. Але суддя Міхєнкова повернула його ДФС для належного оформлення. А за другим разом суддя Білик закрила справу у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення. Однак у рішенні нічого не було написано про долю вилученого дизельного палива.

Представник компанії-власника палива подав заяву про роз’яснення судового рішення. Чоловік мав бесіду із суддею Білик в її кабінеті і почув, що за потрібне судове рішення він повинен передати 1000 євро.

Через два дні суддя одержала гроші в своєму кабінеті і була затримана.

20 липня 1992 Ганна Білик була обрана на посаду судді Менського районного народного суду Чернігівської області. У 2002 році почала працювати суддею Броварського суду.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *