НКЦПФР додала нові військові облігації

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) прийняла рішення щодо розширення переліку військових облігацій.

«Це дає можливість збільшити інвестиції в Україну та підтримати економічне становище країни під час війни», — зазначила прес-служба НКЦПФР.

Комісія дозволила проведення операцій ще з одними державними цінними паперами, що мають міжнародний ідентифікаційний код UA4000222509.

Таким чином, доповнено додаток №3 до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №144 від 08.03.2022.

Раніше Постановою Кабміну від 25.02.2022 № 156 Про випуск облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” вирішено здійснити державні внутрішні запозичення в обсязі до 400 млрд. гривень шляхом поетапного випуску облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації» з такими основними умовами:

— номінальна вартість однієї облігації — 1000 гривень;

— купонний період — один рік;

— ставка доходу — 11 відсотків річних;

— строк обігу — до 15 років.

Кошти, залучені від розміщення облігацій, зараховуються до державного бюджету.

Найважливіші питання для бізнесу під час війни: організація господарської діяльності, персонал, податки, звітність, мито тощо. Все це і багато іншого в аналітичному проекті від LIGA ZAKON.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.