ОАСК розгляне справу щодо відмов у складенні адмінпротоколів за зверненнями адвокатів, які не сплатили щорічних внесків

ОАСК розгляне справу щодо відмов у складенні адмінпротоколів за зверненнями адвокатів, які не сплатили щорічних внесків

Перебіг і результати проведення огляду обов’язково фіксуються в протоколі

У Окружному адміністративному суді міста Києва оскаржено Порядок оформлення головою ради адвокатів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя або уповноваженим радою членом ради адвокатів матеріалів про адміністративні правопорушення, затверджений рішенням Ради адвокатів України № 238 від 19 листопада 2013 року, з урахуванням подальших змін.

Зокрема підняте питання про визнання протиправними та нечинними положень Порядку в новій редакції від 3 липня 2021 року, згідно з якими:

  • залишаються без розгляду заяви про адміністративне правопорушення за ненадання відповіді на запит адвоката, якщо із такою заявою звернувся адвокат, який не сплатив щорічний внесок адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування до ради адвокатів регіону;
  • відмовити у складанні протоколу про адміністративне правопорушення можна якщо у заяві до РАР немає вимоги щодо притягнення винної особи до адміністративної відповідальності; або
  • адмінпротокол не складається, якщо не визначено особу, яка порушила права запитувача інформації.

Справа № 640/22256/21 розглядається за позовом адвоката В’ячеслава Плескача суддею Тетяною Балась у порядку загального позовного провадження.

Підготовче засіданні призначено на 22 вересня 2021 року о 10 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А, зал судового засідання №120.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *