ОАСК відкрив провадження у справі за позовом до Етичної ради

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Олександра Бойка до Етичної ради (перший склад). Про це повідомила прес-служба ОАСК.

Позивач просить суд:

–  визнати протиправною бездіяльність Етичної ради (першого складу), яка, на його думку, полягає в не розгляді його заяв від 1.12.2021 року, 23.12.2021 року та зобов’язати розглянути заяви, надавши за результатами розгляду належним чином оформлене рішення Етичної ради;

 –  визнати незаконним та скасувати рішення Етичної ради №1 від 12.01.2022 року «Про відмову у допуску кандидата на посаду члена Вищої ради правосуддя до співбесіди»;

– визнати бездіяльність виконавчого органу З’їзду суддів України – Ради суддів України в частині формування та безперешкодної діяльності в Україні Етичної ради, направленої на втручання в роботу найвищого органу суддівського самоврядування – З’їзду суддів України.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та залучив в якості третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, Раду суддів України і Вищу раду правосуддя.

Історію проходження судової справи можна перевірити у VerdictumPRO. Дізнайтеся, чи не було рішення переглянуто або скасовано, оцініть весь перебіг справи та спрогнозуйте тривалість розгляду. Замовте VerdictumPRO окремо або ще із 50 цифровими інструментами у складі LIGA360:Юрист.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *