ОАСК зареєстрував позов Миколи Азарова до СБУ та РНБО України

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов до Служби безпеки України та Ради національної безпеки і оборони України.

Позивачем зазначений Микола Азаров, повідомляє пресслужба суду.

Серед вимог позову — визнати протиправною бездіяльність СБУ, яка, на думку позивача, полягає у невнесенні до РНБО України пропозиції про скасування щодо нього санкцій, і зобов’язати СБУ внести до РНБО такі пропозиції шляхом виключення п. 2 з Додатка 1 рішення РНБО України «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 19.03.2021 р., введеного в дію Указом Президента від 09.04.2021 р. № 151/2021.

Також Микола Азаров просить суд визнати протиправною бездіяльність РНБО України щодо неприйняття рішення про скасування санкцій відносно нього та зобов’язати РНБО України прийняти таке рішення.

Зараз суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Не пропусти важливих змін у Новому Році. Нові правила, закони чи реквізити для сплати податків — про все повідомить LIGA360. Тільки до 14 січня LIGA ZAKON дарує новорічні знижки на преміум-рішення для фахівців. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *