Один з кандидатів припинив участь у конкурсі до ВРП

Один з кандидатів припинив участь у конкурсі до ВРП

Сьогодні розпочалися співбесіди з кандидатами, які беруть участь у конкурсі до ВРП. У перший день проведення співбесід з кандидатами на посаду членів Вищої ради правосуддя Лукошкіна Юлія Юріївна припинила свою участь у конкурсі.

21 лютого 2022 року співбесіди мали проходити:

  • 1.Бабій Сергій Олександрович;
  • 2.Войнарівський Микола Миколайович;
  • 3.Куценко Володимир Дмитрович;
  • 4. Лукошкіна Юлія Юріївна;
  • 5. Тиховліс В’ячеслав Романович.

Як повідомив Лев Кишакевич голова Етичної ради, суддя Верховного Суду у Касаційному кримінальному суді, до початку засідання Етичної ради від кандидатки  Лукошкіної Юлії Юріївни надійшла заява про припинення участі в конкурсі.

Також від кандидата Тиховліса В’ячеслава Романовича надійшла заява про відкладення проведення співбесіди у зв’язку з хворобою. Одноголосним рішенням Етичної ради причини неявки Тиховліса В’ячеслава Романовича визнано поважними відкладено співбесіду на 24 лютого 2022 року о 10.00.

Лукошкіна Юлія Юріївна, керівниця Київського офісу АО “Матвіїв та партнери”, претендувала на посаду члена Вищої ради правосуддя за квотою Верховної Ради України.

Відповідно до графіку, затвердженого Рішенням Етичної ради, співбесіди відбудуться також 23, 24, 25, 28 лютого, 2 та 3 березня цього року. Початок о 10:00.

І записом першого дня проведення співбесід можна ознайомитися за посиланням.

Зауважимо, що результати співбесід з кандидатами, які беруть участь у конкурсі до ВРП по завершенню засідань не оголошуються. Ймовірно, вони будуть оприлюднені за результатами усіх співбесід або усіх співбесід щодо претендентів, які балотуються від одного суб’єкта призначення.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *