Оголошений конкурс на будівництво першої платної дороги

«Укравтодор» оголосив концесійний конкурс на будівництво і експлуатацію нової автомобільної дороги «Львов-Краковец«яка стане першою концесійною дорогою в Україні.

Відповідне оголошення Держагентства автомобільних доріг України опубліковане сьогодні в «Голосі України». Кінцевий термін подачі концесійних заявок на участь в конкурсі — до 11:00 24 липня 2015 року, кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій — до 11:00 6 листопада. Оголошення результатів конкурсу і переможця заплановане на 5 січня 2016 року. До участі в конкурсі допускаються юрособи-резиденти і нерезиденти України, що мають відповідний досвід будівництва і експлуатації таких доріг.

Нова дорога «Львов-Краковец» протяжністю 84,4 км сполучатиме Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Корчевая-Краковец» з Львовом, в об’їзд населених пунктів Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Ивано-Франково і Львів (північний об’їзд).

Як повідомили у «Укравтодорі», орієнтовний термін будівництва цієї дороги складе 4-5 років, фінансування для будівництва на 100% притягатиме приватний інвестор, термін концесії — до 49 років, термін експлуатації — 45 років. Концесіонер відповідатиме за будівництво, зміст, ремонт дороги. Категорія планованої дороги — 1-А (чотири смуги)орієнтовна швидкість руху — 120 км/год.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *