ОГП: судді та керівнику апарату районного суду повідомлено про підозру в державній зраді

ОГП: судді та керівнику апарату районного суду повідомлено про підозру в державній зраді

В Офісі Генерального прокурора інформують, що судді та керівнику апарату одного з районних судів Луганської області повідомлено про підозру у державній зраді за частиною 2 статті 111 КК України.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Генеральної інспекції ОГП. Досудове розслідування проводиться слідчими територіального управління ДБР за оперативного супроводу Головного управління з протидії системним загрозам управлінню державою Департаменту захисту національної державності СБУ, управління СБУ в Івано-Франківській області.

Слідством встановлено таке:

підозрювані умисно вступили у злочинну змову з представниками ЛНР окупаційної адміністрації рф та надали добровільну згоду на вчинення дій на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Зокрема, підозрювані агітували інших суддів та працівників апарату суду присягнути на вірність рф, співпрацювати з представниками окупаційної адміністрації та написати заяви про прийняття на роботу, пообіцявши їм посади в незаконно створених судових органах.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Також Офіс Генпрокурора повідомляв про передання арештованих коштів на потреби ЗСУ.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.