Оголошено перелік з 64 кандидатів на посаду члена ВККСУ, допущених до співбесіди

20 грудня 2022 року Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (Конкурсна комісія) провела офіційне засідання, на якому затвердила перелік із 64 кандидатів, допущених до наступного етапу конкурсу – співбесіди. Про це повідомила прес-служба ВРП.

Зазначається, що офіційне засідання, у якому взяли участь всі шість членів Конкурсної комісії, транслювалось наживо на YouTube каналі Вищої ради правосуддя та Конкурсної комісії та доступне за посиланням українською та англійською мовами.

“Кандидати, які перемогли на першому етапі конкурсу, будуть запрошені до проходження співбесіди з членами Конкурсної комісії. Трансляція співбесід відбуватиметься у режимі реального часу на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя та YouTube-каналі Конкурсної комісії”, – йдеться в повідомленні.

Замовляй LIGA360:Адвокат НААУ зі знижкою 10%. Переглядай навчальні продукти ВША для отримання залікових балів, готуй безпрограшні аргументи для суду з потужними інструментами legal research. Скористайся вигідними умовами до 31 грудня.   

Джерело

Поделиться