Олександр Тупицький позивається до КСУ: суд вирішує питання відкриття провадження в справі

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов Олександра Тупицького до Конституційного Суду, повідомляє прес-служба ОАСК.

Серед вимог позову — визнати протиправною бездіяльність КСУ щодо непогашення перед позивачем заборгованості, що виникла через невиплату йому в повному обсязі винагороди судді Конституційного Суду України в період з 18 квітня по 28 серпня 2020 року, та зобов’язати КСУ виплатити її. Позивач вважає, що виплата йому винагороди судді Конституційного Суду протягом цього періоду здійснювалась із порушенням положень Конституції, Закону «Про Конституційний Суд України», та просить Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язати КСУ сплатити йому понад 900 тис. грн.

Наразі ОАСК вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. VERDICTUM PRO за допомогою штучного інтелекту проаналізує ваш позов та покаже шанси на успіх у судовому засіданні в першій інстанції, а також відобразить шанси на перемогу в апеляційній та касаційній інстанціях. Таким чином, тепер ви зможете розрахувати вірогідність перемоги вашого клієнта на будь-якому етапі розгляду справи в суді. Детальніше за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *