Оновлено програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та АСВП

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» повідомило, що оновило програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) та Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).

Поточним оновленням було оптимізовано роботу функціоналу програмного забезпечення, а саме:

Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП)

    розширено перелік виконавчих дій і забезпечено можливість прийняття виконавцями постанови про виключення відомостей про боржника з Єдиного реєстру боржників;

    здійснено доопрацювання вкладки «Розрахунок заборгованості», яким забезпечено автоматичний підрахунок сум та можливість обрання значення «Розмір доходу/ середня ЗП працівника для цієї місцевості» з нового довідника «Середній розмір заробітної плати».

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП)

    Внесено зміни до блоку :

    Перейменовано назву поля: «Ціна (вартість)» у: «Ціна нерухомого майна, встановлена у договорі».

    Прибрано функціонал перевірки програмним забезпеченням ДРРП на обов`язковість заповнення поля «Ціна нерухомого майна, встановлена у договорі» для спільної власності, що набувається за договором купівлі-продажу (при виконанні всіх видів операцій з сутністю ).

SMS-Маяк – надійна допомога бізнесу в захисті нерухомості та землі. Налаштуйте моніторинг та отримуйте сповіщення про зміни в реєстрі речових прав. Замовляйте за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *