Операторів мобільного зв’язку, що поширюють недобросовісну рекламу, можуть прибрати з ринку зв’язки

АМКУ зобов’язав усіх мобільних операторів зв’язку усунути до початку березня поточного року усю недобросовісну рекламу. Про це, зокрема, заявив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко в ході прес-конференції.

Як відмітив пан Мельниченко, прибрати недобросовісну рекламу мобільних операторів зобов’язує Закон «Про внесення змін до Закону «Про захист від недобросовісної конкуренції». В зв’язку з цим Пан Мельниченко підкреслив: «Коли мобільні оператори говорять, що існує ненульовий тариф — це не відповідає дійсності. За такі дії Антимонопольний комітет може ставити питання про припинення діяльності господарських суб’єктів«. Таким чином, АМКУ встановив чіткий термін для остаточного усунення недобросовісної реклами мобільними операторами — початок березня поточного року.

Раніше Антимонопольний комітет України і Національна комісія з питань зв’язку України домовилися про створення спільного робочого гурту, який займатиметься питаннями оманливої реклами у сфері реклами мобільних операторів. Детальніше про це — в матеріалі ЛІГА :ЗАКОН «Антимонопольний комітет і Нацкомсвязи встановлять спільний контроль над рекламою мобільних операторів «.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *