Опубліковано огляд практики застосування Верховним Судом норм про субсидіарну відповідальність у справах про банкрутство

Верховний Суд підготував огляд практики застосування Верховним Судом норм про субсидіарну відповідальність у справах про банкрутство (за липень — грудень 2021 року).

Матеріал напрацьовано управлінням забезпечення роботи судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, повідомляє пресслужба ВС.

Огляд містить правові висновки Верховного Суду, які сприятимуть забезпеченню сталості та єдності судової практики у справах щодо покладення субсидіарної відповідальності на засновника / власника боржника, органів управління його майном, а також щодо встановлення підстав і обставин (наявності вини й причинно-наслідкових негативних наслідків для боржника), з якими законодавець пов’язує застосування інституту субсидіарної відповідальності, тощо.

Шукаєш судове рішення чи правову позицію? Спробуй LIGA360 — найзручніший інструмент для правового аналізу й пошуку документів. Замовляй зараз зі знижкою 40%.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.