Особам, що надають домедичну допомогу, оплатять підвищення кваліфікації

Кабмін затвердив Порядок використання коштів, передбачених в державному бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги.

Так, визначено механізм використання коштів, передбачених МОЗ в Держбюджеті на відповідний рік з підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги.

Встановлено, що розпорядниками бюджетних коштів можуть бути:

— вищі навчальні заклади і заклади післядипломної освіти I — IV рівня акредитації, які перебувають у сфері управління МОЗ;

— навчально-тренувальні відділи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

— інші навчально-тренувальні підрозділи, які пройшли конкурсний відбір та з якими укладено договір на надання послуг з підготовки і підвищення кваліфікації осіб, що надають домедичну допомогу.

Відбір розпорядників бюджетних коштів проводиться конкурсною комісією, яка утворюється МОЗ і відповідальним виконавцем бюджетної програми.

Відповідний Порядок використання коштів затверджено постановою Кабміну від 27 грудня 2017 року № 1078.

Джерело

Поделиться

One thought on “Особам, що надають домедичну допомогу, оплатять підвищення кваліфікації

  • 26.05.2021 в 10:59
    Permalink

    його лікування оплачується за фінансовою угодою з Палестинською адміністрацією, або в деяких випадках за свій рахунок. Медицину для мешканців Сектора Газа оплачує Палестинськa адміністрація або такі організації, як Центр Переса за мир Палестинці, до яких застосовуються щодо лікування в Ізраїлі повинні отримати дозвіл на в’їзд з Ізраїлю, з яких тисячі залишаються щорічно. У січні 2009 року під час війни в Секторі Гази тимчасово відмінено фінансовому захоплення Палестинської автономії для всіх медичної допомоги палестинців в ізраїльських лікарнях, в тому числі покриття для хронічно хворих та осіб, які потребують комплексі турбота про недоступність на палестинських територіях. Палестинські офіційні особи заявили, що вони хотіли б направити пацієнтів в сусідніх арабських країнах, натомість, звинувачуючи ізраїльських чиновників за допомогою палестинських пацієнтів, деякі поранені в ізраїльських авіаударів, в PR-кампанії щодо поліпшення якості зіпсований іміджу Ізраїлю під час Війни в Газі .

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *