Парламенту рекомендують врегулювати незручності державної реєстрації транспортних засобів

Парламенту рекомендують врегулювати незручності державної реєстрації транспортних засобів

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт щодо оптимізації відносин між підприємствами, установами і організаціями з військовими комісаріатами та органами, які здійснюють державну реєстрацію транспортних засобів.

20 грудня відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Члени Комітету розглянули проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” № 5337.

Законопроєктом пропонується:

  • усунути незручності та бюрократизацію у процесі державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, які можуть бути призначені для доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань в особливий період, що належать підприємствам, установам і організаціям;
  • запровадити механізми безпосереднього доступу військових комісаріатів до актуальної інформації про транспортні засоби, які можуть бути призначені для доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань в особливий період.

Законопроєктом пропонується внести відповідні зміни до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт, що врегульовує питання реєстрації транспортних засобів, за основу.

Народні депутати затвердили план роботи Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки на період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2022 року).

Також Комітет додатково погодив пункти:

  • трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Міністерства оборони України на 2022—2024 роки;
  • річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Міністерства оборони України на 2022 рік.

У закритому режимі під час засідання було розглянуто питання державного оборонного замовлення на 2021—2023 роки.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.