Перше засідання Конкурсної комісії по добору членів ВККСУ зірване – Голова Ради суддів України Богдан Моніч

Перше засідання Конкурсної комісії по добору членів ВККСУ зірване – Голова Ради суддів України Богдан Моніч

Перше засідання Конкурсної комісії фактично не відбулося. По – перше, воно повинно було відбутись після 5 жовтня. Але дату його проведення перенесли на 12 жовтня. 12 ж жовтня, засідання знову не відбулося, але вже через відсутність кворуму.

Голова Ради суддів України Богдан Моніч заявив про своє розчарування фактичним зривом першого засідання Конкурсної комісії по добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Кворум не відбувся через відсутність на засіданні представниками Конкурсної комісії, делегованих до її складу міжнародними організаціями та іноземними державами.

Богдан Моніч зазначив, що замість представників Конкурсної комісії від іноземних партнерів України, до Вищої ради правосуддя прибули представники посольств іноземних держав та представництв міжнародних організацій та міждержавних об’єднань, таких як Європейський Союз та ООН.

Голова РСУ вимагає від членів Конкурсної комісії, обраних за квотою міжнародних партнерів, негайно надати свої контактні дані. За відсутності таких даних неможливе налагодження ефективної комунікації між новообраними членам Конкурсної комісії.

Богдан Моніч наголосив на необхідності для представників іноземних держав та міжнародних організацій публічно та відкрито висловити свою позицію щодо своєї подальшої роботи та визначити конкретну дату першого засідання Вищої кваліфікаційної комісії.

Такі консультації повинні відбутися в тісній взаємодії з українськими колегами, резюмував Богдан Моніч.

 

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *