Перші панорами руйнувань Ірпіня мають з’явитись в Google наступного тижня

Перші панорами руйнувань Ірпіня мають з’явитись в Google наступного тижня

МВС України разом із експертами Google в рамках співпраці з опрацювання наслідків російського вторгнення у зруйнованих містах планують вже наступного тижня показати перші панорамні знімки руйнувань в Ірпіні.  Мета — фіксація завданих росіянами руйнувань, — про це заявляєють в МВС.

«Цей проект стартував зі звільненого міста Ірпінь. Одночасно роботу розпочинають декілька команд. Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які безумовно потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на Картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше і що з ними скоїв агресор», – заявив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко.

Проект буде у загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про свою місцевість та своє нерухоме майно. Окремо створять сервіс для правоохоронців та рятувальників, які зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей в регіоні.
Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.