Першим віце-спікером Парламенту обраний народний депутат Олександр Корнієнко

Першим віце-спікером Парламенту обраний народний депутат Олександр Корнієнко

Першим віце-спікером Верховної Ради України обраний народний депутат України Олександр Корнієнко.

Таке рішення парламентарі ухвалили на пленарному засіданні Верховної Ради України 19 жовтня.

На посаду першого заступника Голови Верховної Ради України претендували двоє народних депутатів – Олександр Корнієнко та Софія Федина.

Кандидатам на посаду першого віце спікера Парламенту було надано можливість виступити перед народними депутатами. Претенденти озвучили свої думки щодо ключових напрямків діяльності Верховної Ради України. Також Олександр Корнієнко та Софія Федина представили своє бачення подальшої роботи на посаді.

Після виступів Олександра Корнієнка та Софії Федини, а також обговорення кандидатур народними депутатами Головуючий на засіданні Парламенту, поставив питання на рейтингове голосування. Результат –  більшість голосів набрала кандидатура народного депутата Олександра Корнієнка.

Підсумкове ж голосування щодо обрання першого заступника Голови Верховної Ради України показало, що на цю посаду обраний народний депутат Олександр Корнієнко. Його кандидатуру підтримали 256 народних депутатів України.

Нагадаємо, інформацію про обрання першого віце спікера Парламенту саме 19 жовтня, 13 жовтня на брифінгу для журналістів, озвучив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *